Готові рішення

Кондиціонування квартири площею від 20 м²

Наші кваліфіковані фахівці з кондиціонування підберуть оптимальне рішення для легкого і швидкого встановлення обладнання. Будь-якої пори року кондиціонер забезпечить ідеальну температуру у вашій квартирі. 

Від 12 000 грн

 

Надіслати запит
Heading photo

 

Вентиляція та рекуперація квартири площею від 20 м²

Якість повітря в квартирі може бути значно гіршою, ніж на вулиці. Більше немає потреби відчиняти вікна — наші системи вентиляції та рекуперації про це потурбуються. А команда спеціалістів установить їх без зайвих клопотів для вас.

Від 9 000 грн

 

Надіслати запит
Heading photo

 

Кондиціонування будинку

Наша команда професіоналів із задоволенням допоможе вам обрати оптимальну систему кондиціонування, без проблем надати послуги із її встановлення, щоб ви могли насолоджуватися життям у своєму будинку.

Від 12 000 грн

 

Надіслати запит
Heading photo

 

Вентиляція та рекуперація будинку

Вентиляційні системи, які ми пропонуємо, забезпечують потік свіжого повітря, підтримують здоровий клімат у приміщенні, що значно поліпшить якість вашого життя. Системи, якісно та надійно вмонтовані нашими працівниками, слугуватимуть вам не один рік.

Від 9 000 грн

 

Надіслати запит
Heading photo

 

Кондиціонування офісу площею від 20 м²

Зберігайте комфорт в офісі з нашими ефективними системами кондиціонування! Очищене повітря покращує робочу атмосферу та збільшує продуктивність співробітників. Монтажна бригада гарантує професійне встановлення та якість.

Від 12 000 грн

 

Надіслати запит
Heading photo

 

Вентиляція та рекуперація в офісі площею від 20 м²

Покращити якість повітря можна за допомогою очисних систем. Вентиляція та рекуперація мінімізує появу пилу та інших забруднень в офісі. Забезпечте здорові умови праці для ваших співробітників. Команда монтажників обладнає все з урахуванням планування вашого приміщення.

Від 9 000 грн

 

Надіслати запит
Heading photo

 

Обслуговування та ремонт

Довірте своє кліматичне обладнання професіоналам

 

Технічне обслуговування вентиляції та кондиціонування

Обслуговування системи очистки повітря вимагає постійний догляд фахівця. Важливо вчасно виявити проблему, замінивши несправний елемент. Це заощадить ваші кошти та продовжить тривалість експлуатації обладнання. Виїзд та діагностика майстра продовжить роботу вашого обладнання на довгі роки.

Вартість - 650 грн

 

Надіслати запит
Heading photo

 

Ремонт кліматичного обладнання та вентиляції очищення повітря

Спочатку ми проводимо діагностику, щоб точно визначити причину несправності, а потім проводимо комплексний ремонт з використанням найсучасніших технологій та обладнання.

Діагностика - 900 грн

 

Надіслати запит
Heading photo

 

Консультація

Маєте запитання щодо встановлення систем очищення повітря у вашому приміщенні? Ми готові на них відповісти! Сміливо запитуйте і отримайте безкоштовну консультацію. Наші кваліфіковані спеціалісти з технічної підтримки нададуть вам необхідну інформацію та рекомендації щодо оптимального вибору системи кондиціонування.

 

Запитати
 

 

+380 93 765 89 03
+380 67 760 67 48
wellclimateua@gmail.com

Адреси наших офісів:
Бориспіль, вул. Короленка, 30
Київ, вул. Россошанська, 3