Продавець гарантує, що покупець протягом 14 днів з моменту придбання товару може відмовитись від товару належної якості, якщо товар не надходив в експлуатацію та має товарний вигляд, перебуває в упаковці з усіма ярликами, а також є документи на придбання товару.

Покупець має право обміняти товар належної якості на іншу торгову пропозицію цього товару або інший товар, ідентичний за вартістю або на інший товар із доплатою чи поверненням різниці в ціні. При цьому витрати на доставку товару, що повертається/обмінюється, несе покупець.

Обмін та повернення товарів належної якості може бути здійснений протягом 14 днів з дня продажу, відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 № 1023 -XII.

Будь-ласка, перевіряйте замовлення відразу при отриманні! Якщо посилка надійшла до Вас в неналежному стані або Ви отримали не своє замовлення - зв'яжіться з нами.

Хто сплачує зворотну доставку?

Якщо повернення/обмін відбувається через неналежну якість або невідповідність товару замовлення, доставка здійснюється за рахунок магазину, в іншому випадку транспортні послуги оплачує покупець. У кожній конкретній ситуації наш підхід до клієнта індивідуальний, і приймається рішення, що максимально задовольняє обидві сторони.

Як і коли я отримаю свої гроші?

Кошти при поверненні товару, повертаються відповідно до способу оплати за замовлення:

  • Оплата за реквізитами – на банківську картку;
    післяплату при отриманні на відділенні транспортної компанії – на банківську картку;

Обмін товару чи повернення коштів проводиться протягом 1-2 робочих днів із моменту надходження до нас поверненого товару.

Увага: магазин не несе відповідальності за роботу банківської системи України, у разі затримок із перерахуванням коштів на Вашу банківську картку, звертайтесь до банку, який видав Вам цю картку.

Чому потрібно чекати рішення про повернення коштів?

Для оцінки товарного вигляду та стану поверненого товару нам зазвичай достатньо 1-2 робочих днів, проте якщо товар був відправлений Вам транспортною компанією, він надходить до нас на склад протягом 5 робочих днів.

Для оформлення обміну або повернення, будь ласка, зверніться до нас, зателефонувавши за номерами вказаними в розділі Контакти.